Identyfikacja wizualna

Projekt graficzny wymaga myślenia strategicznego, rodzaju kreatywności, z którą się urodziłeś, lub nie, i silnej znajomości programów projektowych. Solidnie zarządzamy każdym projektem gwarantując, że Twoje projekty są ukończone dobrze i na czas.

Projektowanie katalogów

Niezależnie od tego, czy jest to wielostronicowy katalog czy prosta broszura, Twój przekaz sprzedaży musi być informacyjny, a zarazem zwięzły. Projekt broszury musi być zgodny z ustaloną osobowością marki i musi przedstawiać produkty lub usługi w jak najbardziej uproszczony, a jednocześnie atrakcyjny sposób. Profesjonalny projekt graficzny połączony z myśleniem strategicznym i copywritingem ekspertów, pozwalają szybko zwiększyć sprzedaż, pomagając potencjalnym klientom zrozumieć, co robisz i dlaczego robisz to lepiej niż ktokolwiek inny w Twojej branży.

Projektowanie wizytówek

Przyciągająca wzrok wizytówka może naprawdę odróżnić cię od konkurencji. W chwili, kiedy dostanie się do rąk klientów biznesowych lub indywidualnych, przekazuje wiadomość o jakości usług. Tworzymy przekonujące i twórcze wizytówki, które mają więcej niż połowę szansy na ucieczkę od kosza i  wpływają na pozytywny user experience, którego nie  łatwo zapomnieć.

Bannery

Reklamy graficzne mogą być nadal skutecznym środkiem umożliwiającym przekazywanie wiadomości, a jednocześnie budowaniem świadomości marki. W dzisiejszych czasach SPAM-U można łatwo pominąć reklamę graficzną, ale dobrze zaprojektowane, przyciągające uwagę bannery mają zdecydowany wpływ na decyzję konsumenta.

Logo Design

Twoje logo przynosi wizję firmy do życia i działa jako fizyczna reprezentacja Twojej pomysłowości i ciężkiej pracy. Tworzenie loga wymaga czegoś więcej niż tylko łączenia czcionek lub tworzenia ikony. Nasz zespół projektantów graficznych dogłębnie pozna Twoją firmę, zidentyfikuje rynek docelowy i stworzy projekty, które będą definiowały obecnych i potencjalnych klientów. Nasz pakiet do tworzenia logo obejmuje tworzenie kilku opcji wraz z wieloma formatami plików oraz przewodnik po czcionkach i kolorystyce dla wybranej opcji.