Ty dostarczasz, my fotografujemy!

Właśnie znalazłeś najlepszy sposób na uzyskanie profesjonalnego zdjęcia produktowego wysokiej jakości dla Twojego sklepu internetowego i nie tylko.

Współpracując z nami otrzymasz wysokiej jakości zdjęcia produktów – szybko i niedrogo. Chcemy być fotografem Twoich produktów i jesteśmy gotowi do pracy z Tobą. Aby zacząć, skontaktuj się z nami, a resztę pozostaw naszemu twórczemu procesowi!

Nasz proces: szybko i wydajnie

Chcemy, aby nasz proces był przejrzysty i prosty –  Ty wysyłasz, my fotografujemy! Przesyłając produkty do naszego studia fotograficznego, otrzymasz korzyść posiadania eksperckich materiałów fotograficznych na wyciągnięcie ręki, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

1. Skontaktuj się z nami.

Odwiedź naszą stronę kontaktową i wypełnij formularz, lub wyślij osobną wiadomość email. Po jej przesłaniu otrzymasz odpowiedź z unikalnym numerem referencyjnym i szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi wysyłki. Jeśli chciałbyś otrzymać wycenę przed wysyłką, wyślij nam szczegóły dotyczące projektu, a my przedstawimy ofertę najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeśli Twoje produkty znajdują się w Krakowie – bezpłatnie odbierzemy je od Ciebie i odwieziemy, po wykonaniu zlecenia.

2. Wyślij nam swoje produkty.

Spakuj swoje produkty i wyślij do naszego studia pod wskazany adres. Jeśli to możliwe, dobrze jest spróbować wybrać najlepszej jakości produkty, starając się unikać sztuk z zadrapaniami i wgnieceniami. Oczywiście spakuj każdy przedmiot bezpiecznie, aby nie uszkodził się w transporcie.Zostaw swój numer referencyjny w pudełku, abyśmy mogli powiadomić Cię, kiedy dotrą do nas Twoje produkty.

3. Poczekaj na realizację zlecenia.

Kiedy produkty trafią do naszego studia, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy Cię o tym. Po otrzymaniu Twoich produktów, zajmiemy się szczegółami Twojego zamówienia i przedyskutujemy z Tobą wszelkie pytania i wątpliwości, które możesz mieć przed rozpoczęciem wykonania zdjęć. Po podsumowaniu płatności i otrzymaniu Twojej akceptacji na rozpoczęcie zlecenia,  zaczyna się zabawa: rozpoczynamy wykonanie Twoich wspaniałych zdjęć produktowych!

4. Pobierz zdjęcia natychmiast po zakończeniu zlecenia.

Gdy Twoje zdjęcia są gotowe i spełniają nasze standardy przekazania, udostępnimy je dla Ciebie w „chmurze” do pobrania. Twoje zdjęcia będą dostępne online, dzięki czemu możesz wrócić i pobrać je w dowolnym momencie, w terminie 7 dni od momentu przekazania zdjęć. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany lub uzupełnienia (może zaistnieć dodatkowa opłata), powiadom nas o tym, a my uwzględnimy to przed wysłaniem produktów.
 
Kiedy projekt zostanie finalnie ukończony i zaakceptowany, starannie pakujemy i wysyłamy Twoje produkty z powrotem do Ciebie. Opłaty za wysyłkę doliczamy do końcowej wartości zlecenia, lub rozliczamy poprzez opcję pobrania na przesyłce.

Zatrudnienie fotografa produktowego nie musi kosztować fortuny. Fotografujemy produkty codziennie, więc jesteśmy w stanie utrzymać nasze ceny w rozsądnych granicach. Nie odrzucamy małych zamówień, co oznacza, że możesz wynająć nas nawet do małych projektów. Jeśli masz większe zamówienie, to świetnie!
Większe projekty realizujemy wydajniej, a Ty oszczędzasz swoje pieniądze.
 
Nasze ceny są oparte głównie na wielkościach Twojego zamówienia. Przy dużych – stawki znacznie spadają.

Sprawy wielkiej wagi

Duże gabaryty produktów ?
Dojedziemy do Ciebie, aby wykonać zdjęcia produktowe.

Problematyczna logistyka ?

Nie dla nas !

Rozumiemy, że logistyka dużej ilości produktów, czy towarów wielkogabarytowych, może być problematyczna: dlatego to my przetransportujemy się do Ciebie!
Wykonujemy zdjęcia produktowe z bezpośrednim dojazdem do klienta.
Zapewniamy profesjonalny sprzęt, tła oraz zdjęcia wysokiej jakości.
Każdy produkt poddajemy postprodukcji w celu usunięcia niedokonałości tj. zarysowania, odrapania czy nieregularne krawędzie.
Pracujemy na terenie całej Polski!

Szybka realizacja

Dostęp do gotowych materiałów on-line

Wiemy, jak ważna jest szybka realizacja projektu, dlatego zapewniamy, że nasze standardowe czasy przekazania zdjęć są krótkie. Czas produkcji większości projektów wynosi 1-2 tygodnie (prosimy o kontakt w celu potwierdzenia aktualnych terminów realizacji zamówienia). Potrzebujesz zdjęć jeszcze szybciej?
Skorzystaj z usługi rush service, która umożliwi dostarczenie Twoich zdjęć w ciągu zaledwie trzech dni roboczych.

Zdjęcia produktowe / packshoty

Nasza główna usługa, idealna do e-commerce. Fotografujemy produkty na czystym, białym tle. Każdy obraz jest profesjonalnie sfotografowany i wyretuszowany w naszym studio przez doświadczonych specjalistów. Nie pobieramy dodatkowych opłat za kolorowe tła zamiast białego.

Zapewniamy szybki czas przekazania zdjęć. Większość projektów jest dostarczonych 1-2 tygodnie po otrzymaniu produktów i płatności. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić obecny czas realizacji.

15 PLN
/zdjęcie ( 100+ zdjęć)

  • POJEDYŃCZE ZDJĘCIE 40 PLN / ZDJĘCIE
  • 2-4 ZDJĘCIA 35 PLN / ZDJĘCIE
  • 5-9 ZDJĘĆ 30 PLN / ZDJĘCIE
  • 10-19 ZDJĘĆ 26 PLN / ZDJĘCIE
  • 20-49 ZDJĘĆ 22 PLN / ZDJĘCIE
  • 50-99 ZDJĘĆ 18 PLN / ZDJĘCIE
  • RUSH SERVICE + 200 PLN DO KAŻDYCH 10 ZDJĘĆ
ZAREZERWUJ TERMIN

Duże produkty, powyżej 70 cm po najdłuższej stronie- dopłata  10 PLN / zdjęcie
Błyszczące lub metalowe powierzchnie – dopłata  10 PLN / zdjęcie
Świecące produkty, takie jak zapalone świece lub wyświetlacze LED – dopłata 5 PLN / zdjęcie

Specyfikacja zdjęć

Wysoka rozdzielczość 3000 x 3000 pikseli w formacie JPEG w rozdzielczości 300 DPI.

Czyste, białe tło (RGB 255,255,255) lub wybrane kolorowe, z cieniem lub odbiciem lustrzanym, w stosownych przypadkach.

Postprodukcja zdjęć, w celu usunięcia kurzu, zarysowań i drobnych wad.

Preprodukcja produktu – np. napełnianie torebek czy czyszczenie produktu.

Szyba dostawa wykonanych zdjęć online i bezpłatne przechowywanie do 7 dni.

Licencja zdjęć Royalty-Free (opłata za zdjęcia jest jednorazowa, zgodnie z ustaloną ceną, bez konieczności płacenia honorariów autorskich lub opłat licencyjnych za każde użycie, kopię lub sprzedaż zdjęcia).

+ Dodaj przeźroczystość

Zdjęcia dostosowane do różnych teł. Przezroczystości można dodawać do dowolnego zdjęcia umożliwiające użycie obrazów na różnych tłach. Nasz zespół ręcznie zaznacza zewnętrzną krawędź produktu, aby  jak najdokładniej wyodrębnić ją z białego tła. Pozwala to na dopasowanie obrazu do dowolnego tła, które zdecydujesz się zastosować, jak na zdjęciu obok.
 
Dostawa w formacie warstwowym. Każde zdjęcie z przeźroczystością jest dostarczane w postaci warstwowego pliku .tiff zawierającego oddzielne warstwy produktu, cieni i tła, z którego wszystkie mogą być niezależnie od siebie włączane lub wyłączane.

+ 10 zł/ zdjęcie

Duże grupy i bardzo złożone obiekty mogą być dodatkowo wyceniane.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: