Poruszamy odbiorców,

rozpalamy wyobraźnię

Produkcja sesji zdjęciowych to kompletna usługa zarządzania projektem fotograficznym i procesem produkcyjnym, z udziałem agentów oraz  koordynatora produkcji.

Cztery punkty planu produkcji Evelgraph Brand

1. Cel.

Projekty koordynowane przez  twórcze umysły poświęcone doskonałości. Naszym celem jest realizacja pięknych i wzbogacających markę treści wizualnych . Zadbamy o każdy element sesji zdjęciowej:  od  samej koncepcji, poprzez casting, lokalizację, scenografię, wybór miejsca, plany oświetleniowe i plany podróży, aż po postprodukcję oraz dostarczenie finałowych materiałów.

2. Indywidualizm.

Uważamy, że komunikacja i indywidualne podejście do konsumenta są fundamentalne dla każdego udanego projektu, oraz kluczem do nakreślenia i zrozumienia briefu klienta, a następnie realizowania jego wizji, bez względu na to, czy klient jest marką, agencją czy indywidualną osobą.

3. Praktyka czyni mistrza.

Do każdego projektu wnosimy nasze doświadczenie i kreatywność w planowaniu, tworzeniu i zarządzaniu sesjami zdjęciowymi: od największych planów do najmniejszych szczegółów. Każda produkcja Evelgraph  jest obsługiwana przez naszą sieć współpracowników:  specjalistów z wielu dziedzin i umiejętności, których angażujemy do realizacji sesji zdjęciowych naszych klientów.

4. Realizacja.

I tym właśnie się zajmujemy.

Rozumiemy, że wielkie marki, tak jak wspaniałe zdjęcia – są wyjątkowe.
Poprzez innowacje i kreatywność, wyznaczamy trendy i standardy branżowe. Pozwól, aby nasz zespół artystów, fotografów, stylistów, makijażystek, fryzjerów, kreatorów i plannerów – zainspirował Cię.

Casting

Wizerunek marki zależy od wizerunku modela/modelki – charakterystyczny element twarzy lub wyjątkowa budowa ciała decyduje o większym zasięgu stworzonej kampanii. Evelgraph zajmuje się wszystkimi elementami castingu od początku, do końca.

Digital Capture

Wykorzystujemy dostosowane do potrzeb klienta wysokiej klasy stacje robocze do przechwytywania obrazu na żywo. Dzięki temu klient obecny na sesji ma możliwość monitorowania efektów pracy na bieżąco, i wprowadzania do nich uwag.

Stylizacje

Zmierzwione tkaniny i rozwiane materiały zostawiamy dla dynamicznych ujęć. Dbamy o jakość detali: stylistka obecna podczas realizacji każdego projektu zadba o jak najlepszą ekspozycję stylizacji i pracę materiału w każdym ujęciu.

Wizaż & stylizacja fryzur

Od stylu beauty i glamour, aż po elegancką prostotę. Podczas realizacji projektów oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich i makijażu. Stylistki są obecne przez cały czas trwania sesji i na bieżąco wprowadzają poprawki.

Art-Buyer

Projekty nadzorowane są zawsze przez art-buyer’a – osobę dbającą o artystyczny aspekt reklamy, zlecającą poszczególne prace odpowiednim członkom zespołu.

Oświetlenie

Pracujemy na profesjonalnych studyjnych urządzeniach oświetleniowych , z szeroką gamą akcesoriów i modyfikatorów, a dzięki zewnętrznym źródłom prądu możemy wykonywać sesje z oświetleniem również w plenerze.

Postprodukcja

Oferujemy zaawansowane kreatywne retuszowanie High-end wszystkich projektów fotograficznych. Nasz zespół postprodukcyjny jest integralną częścią procesu twórczego od samego początku. Przy postprodukcji pracujemy na podstawie zrozumienia wizji klienta i unikalnego charakteru każdej marki.

Scenografia

Scenografia to ważny element etapu produkcji . Po ustaleniu szczegółów projektu z klientem, określamy wizualne cechy dzięki którym tworzymy scenografię pod konkretną wizję i wprowadzamy daną historię w życie.

Backstage

Każdy nasz projekt jest dokumentowany materiałem backstage’owym. Finalnie klient otrzymuje dodatkowe materiały w formie zdjęciowej, oraz w formie zmontowanego, krótkiego video z przebiegu sesji fotograficznej.

Catering

Realizacja projektu to zazwyczaj kilkudziesięcio-godzinna praca całego zespołu. Na planie każdej sesji zapewniamy catering dla całej ekipy, również dla obecnych przy sesji inwestorów.

Oszczędność czasu i środków

Nie trać czasu na poszukiwania i negocjowanie z osobnymi usługodawcami. Pozwól naszemu zespołowi wykonać kompleksową usługę, abyś Ty mógł skoncentrować się na tym, co jest ważne – na efekcie końcowym.

Logistyka

Po wyborze lokalizacji opracowywujemy szczegółowy plan logistyki całego projektu oraz poruszania się po planie.

Jak to działa ?

Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Ty masz kontrolę podczas całego procesu drogi projektu od planu, do realizacji – my tylko będziemy utrzymywać koła w ruchu.

Nie potrzebujesz cateringu podczas sesji ? Nie ma problemu! Na podstawie informacji od Ciebie, przygotujemy skrócony plan realizacji sesji zdjęciowej, dostosowany do Twoich potrzeb i budżetu. Wszystkie zmienne zawrzemy w naszym konspekcie.

Zapoznaj się z naszym konspektem i daj nam znać, co myślisz. Z przyjemnością dokonamy zmian, dopóki nie zaspokoimy wszystkich Twoich potrzeb.

Uwielbiamy, kiedy fotografia wyzwala w nas emocje, napędzając do wizualnego opowiadania i budowania osobowości, która jest sercem Twojej marki. Wiesz, jaka jest Twoja wizja – pozwól nam zatem przenieść ją do życia w naszych kadrach !
 
Wypełnij formularz obok lub pozostaw numer – skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.

ZOBACZ NASZE PROJEKTY: