Umieść swoje smaki

na zdjęciach

90%

Informacji

przetwarzanych codziennie przez nas mózg, pochodzi z naszych oczu.

Fotografia dobra do jedzenia.

Fotografia kulinarna ma zdolność odziaływania na emocje konsumentów poprzez zatrzymanie ich uwagi: oglądając estetycznie pokazane potrawy w odpowiedniej stylizacji i oprawie, automatycznie chcą ich spróbować. Jest to działanie, którego ludzki umysł nie potrafi zignorować!

Wspaniałe potrawy, to wspaniałe wspomnienia !

Twoje specjały kulinarne to coś więcej niż tylko jedzenie, które serwujesz
– jest to całość usług oferowanych przez Twoją restaurację.
Przeniesiemy smak Twojego dania w profesjonalny i estetyczny kadr !

Pomyśl o wszystkich miejscach, w których będziesz mógł użyć swoich zdjęć, już nawet po jednej sesji kulinarnej. Fotografie mogą być wykorzystywane we wszystkich reklamach drukowanych, portalach do zamawiania posiłków on-line, postach społecznościowych, kampaniach internetowych oraz menu.

Badania pokazują, że ludzie zapamiętują:

10%

tego, co słyszą

80%

tego, co widzą

20%

tego, co czytają

Co więc możemy dla Ciebie zrobić ?

Profesjonalne i apetyczne ujęcia Twoich potraw przeniosą Twoją restaurację do eksluzywnej rangi. Dobrze wykonane zdjęcia kulinarne przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży, zdobycia nowych klientów i poszerzenia zasięgu wizerunku marki.

To więcej niż zdjęcie, to Twój wizerunek.

Opracowywujemy plan, stylizujemy potrawy, przygotowywujemy scenografię i rekwizyty.
Tworzymy zdjęcia, które pokazują osobowość Twojej marki, a także odzwierciedlają jej klimat. Nasz zespół zadba o wszystko: oświetlenie, dodatkowe rekwizyty, stylizację potraw, samą fotografię i postprodukcję, dostarczając mnóstwo apetycznych ujęć do wielu zastosowań.
W rezultacie Twoje potrawy będą dosłownie mówić za siebie – i to jest nasz cel!

Dobre menu powinno przekazać osobowość  restauracji i  być zaprojektowane w taki sposób, aby osiągnąć założone cele marki i zachęcić klientów do składania zamówień. Istnieje psychologia projektowania menu, która dyktuje kolor, rozmieszczenie tekstów, nagłówków, profesjonalnych zdjęć Twoich potraw oraz cen. Dobrze zaprojektowane menu nie tylko wizualnie spodoba się Twoim klientom, ale w subtelny sposób wpływać będzie na podejmowane decyzje, zmieniając metodę wybierania potraw.

Twoje logo przekazuje wiadomość klientom, którzy mówią o jakości Twojego jedzenia i poziomie obsługi klienta. Nasz zespół doświadczony w wiedzę z branży restauracyjnej i umiejętności projektowania, zapewni kreatywną wizję Twojej restauracji. W połączeniu z odpowiednią paletą kolorów i dopasowanym do niej typograficznym projektem, Twoje logo stanie się reprezentatywne i rozpoznawalne na obecnym rynku.

Przywrócimy Twoją markę do życia poprzez projekt wnętrza i projekt zewnętrzny Twojej restauracji, wprowadzając zachwycające aranżacje i kreatywne opcje. Odniesiemy się do każdego punktu kontaktu z klientem, aby user experience odbiorców w kontakcie z Twoją marką stało się doświadczeniem, które odciśnie Twoją restaurację w umyśle klienta. Podczas tego procesu doradzimy Państwu w takich szczegółach jak: dobór płytek, kolor i faktura ścian, wybór podłogi, mebli, wyposażenia, oświetlenia i innych dekoracji.

Skuteczna strategia marketingowa zwiększy sprzedaż i budowanie świadomości Twoich odbiorców. Opracujemy wszechstronną strategię, która połączy wszystkie cele marketingowe w jeden kompleksowy plan. Przeanalizujemy badania rynku, określimy szanse i opracujemy sposób, który podkreśli atrakcyjność Twoich produktów lub usług, co uczyni je bezkonkurencyjnymi dla potencjalnych klientów.

Coraz częściej klienci przed podjęciem decyzji o rezerwacji, szukają restauracji poprzez kanały social media. Chcą wizualnie spróbować wyśmienitych potraw, zobaczyć nastrojowe wnętrze czy doświadczyć niesamowitych wspomnień, dostarczanych przez Twój obiekt – wszystko to nawet przed podniesieniem widelca. Korzystanie z platform social media w celu zwiększenia zasięgu marki jest konieczne, ale niestety – nie jest proste. Publikowanie postów zwiększających zasięg i pobudzających do działania jest wyczynem dla każdego właściciela restauracji. Nasze zarządzanie kanałami social media jest oparte na podstawach kreatywności i spójności. Rozwijamy i zarządzamy treściami, które są istotne dla rynku docelowego. Nasz zespół strategów zaplanuje kampanię, będzie ją monitorować i zarządzać kontami, aby zapewnić prawidłowe działanie i szybkość reagowania na otrzymane komentarze i wiadomości. Naszym celem jest zwiększanie świadomości marki, jak również zwiększanie liczby obserwatorów na Twoich kontach społecznościowych, a miesięczne i kwartalne oceny skuteczności dostarczą ważnych informacji o Twoim wzroście ruchu.

Moment … to nie wszystko !

JEST JESZCZE COŚ !

Zdjęcia oddajemy w wysokich rozdzielczościach, pozwalających na druk w jakości fotograficznej. Materiały, które przekazujemy są odpowiednie do wykorzystania w dużych wydrukach, np. na billboardach.

… nie polegamy na pogodzie.
Zawsze doświetlamy nasze fotografie światłem studyjnym – nie dziennym, dzięki czemu mamy możliwość powtórzenia konfiguracji oświetlenia danego ujęcia. Zapewnia to również doskonałą paletę barw i widoczność każdego, nawet najmniejszego szczegółu potrawy.

Profesjonalna fotografia żywności jest inwestycją, która jest Twoją oszczędnością. Udowodnione zostało wielokrotnie, że estetyczna wizualnie fotografia potraw jest tym, co przyciąga klientów, a ostatecznie prowadzi do wzrostu sprzedaży. Możemy zagwarantować, że restauracje, które zainwestowały w profesjonalne fotografie, nigdy nie żałowały tej decyzji.

Zdjęcia wykonujemy w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie i dogodnych godzinach tak, aby nie przeszkadzać Twoim klientom i Twojemu zespołowi: może być to rano, przed otwarciem restauracji, w ciągu dnia, podczas godzin jej otwarcia, lub wieczorem, po jej zamknięciu.

Ludzie uwielbiają robić zdjęcia podczas wizyt w restauracjach i je udostępniać – super, to zwiększa zasięg. Ale instagramowe obrazy pozostaw swoim klientom. Twoim zadaniem, jako właściciela restauracji, jest pokazać ofertę swoich potraw w sposób najbardziej pociągający, i tym samym wzmocnić markę restauracji. Porównując profesjonalną jakość fotografii, obok migawki zdjęć z telefonu, nietrudno jest stwierdzić, które z nich będzie prowadzić do sprzedaży.

W przypadku zbyt małej powierzchni użytkowej w obiekcie, po wcześniejszym uzgodnieniu odbierzemy od Ciebie Twoje potrawy i wykonamy sesję w naszym studiu fotograficznym. Finalnie otrzymasz przepyszne zdjęcia, którym nie sposób będzie się oprzeć !

Zobacz nasze prace

POTRAWY

DRINKI I KOKTAJLE

Każda potrawa ma swoją historię

Za każdym kulinarnym dziełem stoi wspaniały zespół, który warto pokazać światu !

Zdjęcia reportażowe oraz biznesowe (podczas pracy i nie tylko) zespołu restauracji urozmaicą Twój wizerunek i zwiększą rozpoznawalność Twojej marki.

To wszystko możemy stworzyć dla Ciebie.

Gotowy, żeby zacząć ?